TOP 3 patarimai, kaip namuose susikurti gaivą

TOP 3 patarimai, kaip namuose susikurti gaivą

Vasara mums asocijuojasi su atsipalaidavimu, karščiu ir atostogomis. Dalį savo kasdieninio gyvenimo stengiamės perkelti į lauką, nes saulė ir šiluma taip ilgai būna laukiami, kad tuo džiaugtis norisi kiekvieną akimirką. Bet visgi pripažinkime, karštis vargina ir  pabuvus ilgiau jame, lendame atgal į namus ieškoti atsikvėpimo nuo saulės kaitros.

Taigi, žemiau noriu pasidalinti keliomis idėjomis, kaip namie susikurti gaivią ir lengvą atokvėpio oazę.

#01 Atšaldyti gėrimai ir vaisiai bei uogos

Grįžus po saulės vonių, taip gera iš šaldytuvo išsitraukti aprasojusį ąsotį su šaltu vandeniu bei užkąsti šalčiu dvelkiančių braškių ar arbūzų griežinėlių. Jie taip maloniai atgaivina, tad karštomis dienomis visada stengiuosi turėti šaldytuve vandens ir kažkokių vaisių paruoštų greitai reabilitacijai nuo karščio.

Šaltas vanduo

Šaltas vanduo 1

#02 Namų džiunglės

Žalia spalva asocijuojasi su gaiva ir drėgme, tad namuose galime apsupti save žaluma. Susikurkime jaukias namų džiungles, kurios taps akiai miela atgaiva. Žali kambariniai augalai suteiks šviežios gaivos, valys orą, o dideli lapuočiai įneš ir šiek tiek egzotikos. Tinkamai parinkti vazonai, keliais aukščiais išdėstyti augalai taps puikia atokvėpio oaze namuose. Galima susikurti net kelis tokius žaliuosius kampelius.

Vazonas ant stovelio

Namų džiunglės 1

Namų džiunglės

#03 Miegamojo oazė

Pavargus nuo karščio, taip smagu prigulti ant minkštų patalų. Ypač lininių, kurie yra tiesiog nepamainomi šiltą vasarą. Linas yra pralaidus orui, nelimpa prie kūno ir leidžia odai kvėpuoti. Dėlto tokiuose pataluose miegoti yra labai malonu. O kur dar lininio audinio lengvas paglamžymas ir blukinti atspalviai.. Jo sukurtai lengvumo ir valiūkiškumo nuotaikai tiesiog sunku atsispirti!

Linine patalyne vasara

Linine patalyne vasara 2

Linine patalyne vasara

Linine patalyne vasara 3

Jeigu Jūs irgi turite idėjų, kaip namuose susikurti gaivą ir atokvėpį karštomis dienomis, labai lauksiu pasidalinimo komentaruose.

Jeigu ieškosite vazonų savo namų džiunglėms sukurti, galite užsukti čia.
Lininės patalynės pasirinkimas gyvena čia.

Jeigu šis įrašas pasirodė įdomus, kviečiu spausti „Like“ mygtuką. O daugiau namų interjero idėjų galite sužinoti sekant mano Facebook ir Instagram profilius:)

Su linkėjimais,
Jūratė

Nuotraukos iš prekių gamintojų ir www.pinterest.com

Palikite komentarą