SMEG buitinė technika virtuvės interjere

SMEG buitinė technika virtuvės interjere

SMEG yra vienas seniausių ir žinomiausių prekės ženklų interjero dizaine. Savo atsiradimo kelią jis pradėjo dar 19-tame amžiuje ir iki šiol jų retro klasika dvelkiantys buitiniai prietaisai yra tikras pasididžiavimas kiekvienuose namuose. Šis prekės ženklas visada žavėjo mane, tad sena svajonė buvo turėti bent vieną SMEG dizaino šedevrą.

Kadangi jis, t.y. ponas SMEG virdulys, jau planuoja apsigyventi namuose, ta proga noriu pasidalinti trumpa šio ženklo istorija.

Nuo ko gi viskas prasidėjo? SMEG buvo įsteigta italo Vittorio Bertazzoni dar užpraeitame amžiuje ir pradėjo jie tikrai ne nuo buitinių prietaisų. Pirmoji veikla buvo kalvystė, kuri vėliau išsirutuliojo į metalų emaliavimo gamyklą. 20 – tojo amžiaus viduryje, keičiantis visuomenės poreikiams ir gyvenimo būdui, SMEG aktyviai pradėjo investuoti į technologijas ir inovacijas, kurios padarė tikrą revoliuciją namuose. 1950 metais buvo pristatyta pirmoji SMEG dujinė viryklė. Vėliau atsirado jų prekės ženklo indaplovė bei skalbimo mašina. 1990 metais į asortimentą buvo įtraukta daug smulkesnių prietaisų, tuo pačiu ir ikoniškasis 50-tųjų retro stiliaus šaldytuvas. Taigi per kelis šimtmečius trunkančią prekės ženklo istoriją buvo sukurtą plati gama įvairios stambios ir smulkesnės buitinės technikos: nuo orkaičių, indaplovių iki virdulių ir skrudintuvų.

 

 

 

 

 

 

 

 

Kaip žinia, SMEG prietaisuose dominuoja apvalios formos ir klasika tapęs retro stilius, bet ši technika pritaikoma tikrai ne tik retro stiliaus namuose. Anaiptol, ji išdidžiai gali papuošti tiek klasikinės, tiek modernios stilistikos virtuves. Ir tikrai nereikia susipirkti visų šio prekės ženklo prietaisų. Užtenka vieno vienintelio, kad ir smulkaus, kad jis taptų tikra virtuvės pažiba bei pagrindiniu akcentu.

Jeigu ir jūs jaučiate aistrą SMEG buitiniai technikai, kviečiu pasižiūrėti, kaip SMEG puikiai dera įvairaus stiliaus interjeruose:

Jeigu šis įrašas pasirodė įdomus, kviečiu spausti „Like“ mygtuką. O daugiau namų interjero idėjų galite sužinoti sekant mano Facebook ir Instagram profilius:)

Nuotraukos iš www.pinterest.com

Palikite komentarą