Netikėtos interjero detalės – stilingieji degtukai

Netikėtos interjero detalės – stilingieji degtukai

Neseniai naršiau Instagram ir ten aptikau labai žavią nuotrauką, kurioje stilingai sudėliota interjero detalių kompozicija. Viskas labai gražu, tik akį patraukė įdomus dekoro elementas – nedidelis buteliukas su degtukais jame. Taigi pasidarė labai smalsu, kas gi čia per daiktas ir paspaudus ant nuorodos patekau į degtukų rojų:)))

Skamba intriguojančiai? Aš irgi iki šiol būčiau

sunkiai patikėjus, kad degtukus galima paversti estetiška namų dekoro detale. Bet visgi kūrybiškumas ir geras marketingas yra visagalis. Todėl kviečiu susipažinti ir jus su ELDSTICKAN.

Degtukai 1

Švedės Martina Kaski įkurtas prekės ženklas stebina savo originalumu ir pateikimu. Kas būtų pagalvoję, kad taip stilingai galima pateikti tokį įprastą buičiai daiktą, kuris ištisus šimtmečius yra naudojamas ugniai kurti. Bet štai stilinga pakuotė, etiketė ir “crazy” spalvos pakylėja šiuos degtukus į naują lygį. Rankų darbo gaminiai puikiai prisideda prie stilingo padėkliuko ar lentynos dekoro ir jais tikrai turbūt mažai kam kils noras degti žvakę. Kaip tik, norėsis kuo ilgiau grožėtis šia originalia interjero detale.

Degtukai 2

Aš apžiūrėjau jų nuotraukas ir labai užsimaniau. O jūs ar pirktumėte tokį daiktą savo namams? O galbūt kaip dovaną kažkam?

 

ELDSTICKAN svetainė – https://eldstickan.se/. Jų INSTAGRAM puslapis – https://www.instagram.com/eldstickan/

Nuotraukos iš ELDSTICKAN puslapio. 

Palikite komentarą