Mano Home Office PRIEŠ ir PO

Mano Home Office PRIEŠ ir PO

Man darbo kambarys, arba kaip aš mėgstu vadinti Home Office, yra būtinybė namuose. Nes namai – ta vieta, kur aš geriausiai susikaupiu ir labiausiai galiu save realizuoti kūrybiškai. Tad atskira patalpa yra paskirta darbo vietai. Ir ši erdvė tikrai turi ypatingą aurą, nes manau nei viename kitame kambaryje nepagaučiau tiek įkvėpimo, kiek būtent šitame.

Darbo kambaryje man būtinai reikia:

daug natūralios šviesos, patogaus stalo, moodboard’o tinklelio, galybės užrašų knygelių (tai tarsi savotiška manija:)), stilingojo Le Sac en Papier / The Paper Bag maišo ir kuo mažiau baldų. Kuo erdvė tuštesnė, tuo daugiau lieka vietos naujoms mintims ir idėjoms. Tad šiuo principu ir vadovaujuos.

Šiuo metu visus darbo vietai keliamus reikalavimus esu išpildžiusi, nes neseniai ją atnaujinau. Galbūt dabar daiktų atsirado šiek tiek daugiau, bet mane jie nuteikia jaukiai ir suteikia įkvėpimo. Nors žinoma su jų pertekliumi nuolat stengiuosi kovoti ir neapsikrauti tuo, kas nėra būtina. Džiaugiuosi pagaliau įsigijusi moodboard tinklelį apie kurį seniai svajojau. Taip pat pakeičiau darbo stalą. Vienintelis dalykas kurį palikau ateičiai –  tai pašviesinti sienų atspalvį. Norėčiau, kad jos būtų balsvos spalvos ir jų fone dar labiau išryškėtų visos detalės.

Taigi dalinuosi darbo vietos nuotraukomis PRIEŠ ir PO. Tikiuos pokyčiai Jums patinks ir pastangos pasirodys vertos rezultato 🙂

PRIEŠ:

Darbo kamb 11

Darbo kamb 9

Darbo kamb 8

PO:

Darbo kam 1

Darbo kam 2

Darbo kam 3

Darbo kam 4

Darbo kamb 12

Darbo kam 5

Darbo kam 7

Darbo kam 6

O jūs ar esate įsirengę darbo vietą namuose? Ar manote, kad jos iš vis reikia? Lauksiu nuomonių ir minčių komentaruose 🙂

Palikite komentarą