Mamos diena – TOP 5 dovanų idėjos mamai

Mamos diena – TOP 5 dovanų idėjos mamai

Kaip sveikinate savo mamas per MAMOS dieną? Turbūt didžioji dalis atsakytų, kad dovanoja gėles. Žinoma, gyvų gėlių puokštė yra gražus pasveikinimo būdas, bet pripažinkime, jis kiek pabodęs ir trumpalaikis. Taigi jeigu per šią MAMOS dieną nuspręsite savo brangiausią žmogų nustebinti, dovanokite tai, kad džiugins ir tarnaus ilgai.

O kad būtų lengviau apsispręsti, noriu pateikti keleta dovanų idėjų skirtų Jūsų mamų ar jų namų grožiui. Nes tai džiugins Jūsų mamą kiekvieną dieną!

#01 Gėlių puokštė ir stilinga vaza
Gėles dovanoti yra įprasta, bet dovanoti jas pamerkus į stilingą vazą – originalu. Vaza taps nuostabia interjero detale, o gavus naują puokštę ir puikiu indu jai laikyti. Tad žavią vazą galite išrinkti čia.

Gelsva vaza ant stovo 1

#02 Rankų kremai šilkinei odai
Puiki dovana kiekvienai mamai – prancūzų prekės ženklo CAMPANIE DE PROVENCE rankų kremai. Jie yra labai lengvos tekstūros, puikiai įsigeriantys į odą ir nuostabiai kvepiantys. Juos galite rasti čia.

#03 Aromatinės žvakės ir namų kvapai
Kaip gera įžengus į namus užuosti malonų jų aromatą. O jį suteikti tavo mamos namams gali nuostabiai kvepiantys namų kvapai ir žvakės, kurias rasite čia.

Namu kvapai

#04 Lininė patalynė
Jauki lininė patalynė gali būti puiki dovana, kuri tarnaus ilgai ir pagyvins tavo mamos miegamojo interjerą. Gausus spalvų pasirinkimas ir lininio audinio privalumai nustelbs net ir įmantriausią gėlių puokštę. O lininę patalynę galite rasti čia.

Gelsva lininė patalynė

#05 Stilingi marmuro akcentai
Marmuras – prabangus akmuo, kuris šiuo metu ypatingai dominuoja interjero dizaino tendencijose. Tad žavi interjero detalė iš marmuro suteiks namams stilingumo ir naujų vėjų. Savo mamai galite išrinkti žavų marmuro padėkliuką, torto stovą ar net marmuro stalviršio kavos staliuką Taigi jeigu norite padaryti tikrą siurprizą, užsukite čia.

Kavos staliukas iš marmuro

Tikiuosi šios idėjos padės lengviau nuspręsti, kaip pradžiuginti savo mamą. Nors žinoma, ne dovanos, kasdienis Jūsų dėmesys yra svarbiausia! Tad linkiu to nepamiršti ir džiuginti bei mylėti savo mamas kiekvieną dieną:)

Linkėjimai,
Jūratė

Palikite komentarą