Jaukios minimalistinės Kalėdinės idėjos

Jaukios minimalistinės Kalėdinės idėjos

Teisingai sakoma, kad mažiau yra daugiau. Dažnai maži, bet mieli rankų darbo akcentai suteikia daug daugiau jaukumo, negu ištaigingai išpuošta ir nuo dekoracijų tiesiog skęstanti erdvė.

Taigi noriu pasidalinti keletu žavių Kalėdinių namų puošybos idėjų, rastų Pinterest’e, kurias tikrai lengva pasidaryti patiems.

Tai nereikalaus daug laiko ir bus

puiki proga suburti bendrai veiklai šeimos narius.

#01 Pamerkite nedidelę eglės/pušies šakelę ar tiesiog medžio šaką į paprastą stiklainį ar permatomą vazą. Kad būtų įdomiau, galima naudoti spalvoto stiklo vazą, pavyzdžiui tokią kaip čia.

Kalėdinė puošyba 12

Kalėdinė puošyba 2

#02 Keletas eukalipto šakelių ir dekoratyvinė žvaigždė šalia degančių žvakių. Kas šventiškiau nuteikia, nei žvakių šviesa? Jeigu neturite žvakidės, ją galite pasigaminti patys, tiesiog susirasdami permatomo stiklo butelį ir, kad būtų originaliau, jame panardindami mažą spygliuotą fragmentą. Jeigu gaminti neturite noro, žvakidžių pasižvalgyti galite čia.

Kalėdinė puošyba 3

Kalėdinė puošyba 4

#03 Papuoškite padėkliuką žvakėmis, eglišakiais, kankorėžiais, žaisliukais ar cinamono lazdelėmis. Dėkite tai, kas patinka, o panašų padėkliuką galite rasti čia.

Kalėdinė puošyba 7

#04 Dažnai eglutė gali būti pagrindiniu ir vieninteliu Kalėdiniu akcentu namuose. Kad ji nebūtų bet kaip numesta, apgyvendinkite ją pintame krepšyje ar perdirbto popieriaus maiše, kurių variantus galite rasti čia. Atrodys išradingai ir labai originaliai!

Kalėdinė puošyba 11

Kalėdinė puošyba 10

Tikiuosi šios idėjos bus Jums naudingos ir padės puošiant namus artėjant gražiausioms metų šventėms. O galbūt turite įdomių savo Kalėdinio dekoro patarimų? Tuomet kviečiu pasidalinti jais komentaruose su visais skaitytojais.

Taigi jaukių namų bei gražių artėjančių švenčių,
Jūratė

Nuotraukos iš www.pinterest.com

Palikite komentarą