Įsirenginėjate virtuvę? Sužinokite, kokios yra madingos šiuo metu

Įsirenginėjate virtuvę? Sužinokite, kokios yra madingos šiuo metu

Virtuvių interjero dizaino mados keičiasi turbūt taip greitai kaip ir drabužiuose. Kai prieš penkerius metus rinkausi savo virtuvės baldus, “ant bangos” buvo vienos spalvos, dabar madingos jau visai kitos. Tuo metu karaliavo balti blizgūs spintelių fasadai ir lakoniškos formos. Bet kadangi neseniai draugė paklausė,o kokios virtuvės populiarios šiuo metu, supratau, kad blizgumas

jau yra nuėjęs į antrą planą ir balta spalvą nebėra trokštamiausias trend’as. Taigi tai davė idėją naujam straipsniui.

Jeigu jūs įsirenginėjate savo virtuvę ar planuojate ją atnaujinti artimiausiu metu, tada kviečiu į trumpą jų apžvalgą. Taigi pagrindinis šios temos klausimas bus, kokios virtuvės madingos šiuo metu? Atrodo dar neseniai karaliavusią baltą virtuvių fasaduose jau kuris laikas pakeitė tamsesnė ir sodresnė spalva, o blizgius paviršius nukonkuravo matiniai. Skandinaviškas minimalizmas vis dar išlaikė savo pozicijas, nors vis dažniau naujieji virtuvių šeimininkai renkasi klasikos ar “Shaker” stiliaus elementus.

Virtuviu mados 1
www.pinterest.com

Virtuvėse itin populiarūs tapo plonyčiai kompaktiniai HPL stalviršiai, kurie vientisai apgaubia darbinį spintelių stalą ir sieneles. Taip pat dabar šioje erdvėje pradėjo karaliauti spalvų deriniai. Ryškūs matiniai atspalviai miksuojami su medžio tekstūros plokštėmis, renkantis tris ar net daugiau spalvų. Vyrauja pilki, melsvi, žalsvi fasadų tonai, kurie pagyvinami medžio, marmuro ar betono elementais.

Virtuviu mados 2
www.pinterest.com

Santechnika irgi nusispalvino ir iš standartinės chromuotos spalvos patapo gelsvo ar net juodo atspalvio. Kriauklių mados manyčiau pasikeitė nežymiai ir išliko populiarios tiek nerūdijančio plieno, tiek granitinės kliauklės. O norint išvengti besikaupiančių nešvarumų aplink jų kraštus, dabar jos buvo pradėtos įleidinėti į stalviršio vidų.

Dauguma naujų būstų savininkų pradėjo rinktis pakabinamas virtuvines spinteles iki lubų viršaus, tam, kad būtų išvengta bereikalingo tarpo ir dulkių kaupimosi. Tai reiškia, kad viršutinės spintelės dažnai yra formuojamos iš dviejų “aukštų”.

Virtuviu mados 3
www.termopalas.lt

Norint turėti daugiau pasidėjimo virtuvėje, blokinio tipo spintelių išdėstymas tapo praktiškiausiu pasirinkimu, taip visai atsisakant atvirų lentynų. Tokiu atveju kompaktiškai galima sudėlioti visus turimus buitinius prietaisus ir reikmenis, o ant stalviršio turėti tik tai, kas būtiniausia tuo metu.

Virtuviu mados 7
www.pinterest.com

Bet visgi jeigu virtuvės zonoje pageidaujate mažiau buitiškumo, tada galima iš vis atsisakyti viršutinių spintelių, paliekant viršų tuščią arba su viena kita lentyna.

Virtuviu mados 8
www.pinterest.com

Daugiau virtuvių interjero pavyzdžių pateikiu galerijoje žemiau:

Virtuviu mados 9
www.inarch.lt
www.pinterest.com
Virtuviu mados 10
www.termopalas.lt
www.pinterest.com
www.pinterest.com
www.pinterest.com

Jeigu šis įrašas pasirodė įdomus, kviečiu spausti „Like“ mygtuką. O daugiau namų interjero idėjų galite sužinoti sekant mano Facebook ir Instagram profilius:)

Palikite komentarą