Pristatymas

Išsirinkite patikusią prekę/es ir įsidėkite į krepšelį.

Užpildykite užsakymo formą su visa prašoma informacija ir spauskite UŽSAKYTI. Apmokėkite savo užsakymą ir gavus Jūsų mokėjimą, jeigu prekė/ės yra sandėlyje, per 1-3 darbo dienas išsiųsime ją/as per “LP express” paštomatą (jeigu siuntos išmatavimai yra didesni nei leidžia paštomatas, tuomet prekė/ės bus pristatytos per “Lietuvos paštą”). Baldai yra pristatomi pagal išankstinį susitarimą su klientu per kurjerį.

Jeigu prekės/ių pristatymo terminas yra ilgesnis, ši informacija būna pateikiama prie prekių aprašymo ir su klientu individualiai yra suderinamas užsakymo pristatymo laikas.

Prekės/ių pristatymas Lietuvoje (išskyrus Kuršių Neriją) kainuoja nuo 3 Eur iki 5 Eur priklausomai nuo prekės svorio. Baldų pristatymas ir jo kaina su klientu derinama individualiai prieš tvirtinant užsakymą.

Užsakymo pristatymas paprastai užtrunka 2-5 dienas.

Išsiuntus užsakymą, klientas į savo el.paštą gauna pranešimą apie prekės išsiuntimą ir siuntos sekimo numerį.

Grąžinimas

Jeigu prekė/ės netinka, ją/as galima grąžinti per 14 dienų. SVARBU – grąžinamos prekės turi būti originalioje pakuotėje, nenaudotos, nesugadintos. Prieš grąžinant prekę/es, būtina apie tai informuoti mus el.paštu: labas@homyideas.lt, nurodant kokias prekes planuojama grąžinti.

Prekių grąžinimo išlaidas padengia pats klientas. Grąžinamos prekės turi būti saugiai supakuotos savo originaliose pakuotėse ir grąžinamos kliento pasirinktu būdu (per paštomatą, kurjerį ar “Lietuvos paštą). Prekių grąžinimo pristatymo kvitą būtina išsisaugoti iki kol prekės pasieks mus.

Pinigai už grąžintas prekes pervedami į kliento banko sąskaitą per 5 darbo dienas nuo grąžinto užsakymo gavimo dienos.

Jeigu prekės yra nekokybiškos, kreipkitės į mus kuo skubiau, ir sutarsime dėl prekės apkeitimo arba pinigų grąžinimo.


Privatumo politika

Norime, kad HOMY IDEAS galėtų Jums pateikti aktualiausias interjero dizaino naujienas bei leistų apsipirkti HOMY IDEAS el. parduotuvėje kuo patogiau, laiku pristatant Jūsų užsakytas prekes. Tam reikalinga tiksli Jūsų asmeninė informacija, kurią mes įsipareigojame atsakingai rinkti ir prižiūrėti.

Kada renkama asmeninė informacija?
Jūsų asmeninė informacija renkama Jums užsakant prekes HOMY IDEAS el. parduotuvėje bei pateikiant užklausas dėl papildomos informacijos apie produktus, užsakymus, jų apdorojimą ir kt. Taip pat, prenumeruojant mūsų naujienlaiškius bei komentuojant mūsų prekes ar tinklaraščio įrašus.

Kokiu tikslu renkama asmeninė informacija?
Visa Jūsų pateikta asmeninė informacija yra naudojama:

a) Užsakymo informacijai pateikti (informuoti kada, kur ir kaip bus pristatytas Jūsų užsakymas);
b) Užsakymui pristatyti į reikiamą vietą;
c) Užklausoms apie prekes ar kitais klausimais atsakyti;
d) Naujienoms siųsti;
e) Komentarams administruoti.

Kokia asmeninė informacija renkama?
Renkama informacija būtina užsakymams bei tiesioginės rinkodaros veiksmams vykdyti:

a) Užsakovo duomenys (vardas, pavardė, įmonės pavadinimas ir kt.);
b) Pristatymo duomenys;
c) Kontaktiniai duomenys (el. paštas, telefono nr.).

Kaip prižiūrima asmeninė informacija?
Visa asmeninė bei su mokėjimais susijusi informacija surenkama ir tvarkoma saugiai ir yra konfidenciali. Įsipareigojame neatskleisti Jūsų (ir kitų klientų) asmeninės informacijos trečiosioms šalims (šis įsipareigojimas negalioja LR teisės aktuose numatytais atvejais). Jūs visada galite kreiptis ir sužinoti kokią Jūsų asmeninę informaciją mes saugome ir ją koreguoti ar ištrinti.

Turime teisę koreguoti ar pilnai pakeisti privatumo sąlygas apie tai pranešę HOMY IDEAS tinklalapyje.

Dėl duomenų tvarkymo ar papildomos informacijos galite kreiptis labas@homyideas.lt.