Naujas metų laikas, nauji pokyčiai

Naujas metų laikas, nauji pokyčiai

Sakoma, kad pavasaris – puikus metas atsinaujinti. Ir tai galioja ne tik namams, rūbams, bet mano atveju – ir blog’ui:) Po ilgesnės tylos ir ramybės tekstų įrašuose, vėl grįžtu į savo tinklaraštį su dar didesniu įkvėpimu ir naujomis kūrybinėmis idėjomis bei mintimis. Greitu metu pažadu pateikti įdomių ir naudingų įrašų, kurie pravers ruošiant savo namus ateinančiam šiltajam metų sezonui.

Juk taip norisi jausti gaivos, erdvės ir šviežumo gūsį ne tik už lango, bet ir namų viduje. O pavasaris ir vasara – tobulas laikas savo būsto pokyčiams, tiek mažiems, kosmetiniams, tiek dideliems, keičiantiems visą namų veidą.

Picture

Šiame įraše norėčiau pasidalinti su jumis savo pastarojo meto atradimais, kurie puikiai gali tikti pavasarėjantiems namams. Galbūt ir jums teko šiuo metu lankytis IKEA parduotuvėje ir susipažinti su naujomis jų kolekcijomis JASSA ir STOCKHOLM 2017. Jeigu ne, tada žemiau pateikiu keletą rekomendacijų, į ką verta atkreipti dėmesį ir galbūt įsitraukti į savo pirkinių krepšelį.

#01 JASSA Krėslai iš rotango

Išskirtiniai, rankų darbo krėslai iš rotango puikiai gali įsikomponuoti tiek svetainėje, tiek vonioje, tiek lauko terasoje. Nors iš pirmo žvilgsnio baldai gali pasirodyti gležni, bet iš tikrųjų jie yra tvirti ir patvarūs. Jeigu norite suteikti šiek tiek tropikų egzotikos savo namų erdvėms, šie krėslai JASSA – puikus pasirinkimas.

Picture

Picture

Picture

#02 JASSA Krepšiai iš rotango

Krepšiai iš rotango – puikus interjero elementas, į kurį galima sudėti įvairią namų tekstilę, pledus, pagalvėles, naudoti kaip vazoną gėlėms, arba taip, kaip leis fantazija.

Picture

Picture

Picture

#03 JASSA Širma iš rotango

Nežinau kaip jums, bet širmos man visada atrodė unikalus interjero elementas, tik niekada nesugalvojau kur praktiškai ją galima panaudoti savo namuose. Bet manau, kad ji puikiai gali tikti didelėse erdvėse, kurias reikia suskirstyti į atskiras zonas ir tada širma gali tapti gražiu ir praktišku zonų dalintoju.

Picture

Picture

#04 JASSA Šviestuvai iš bambuko ir rotango

Bambukiniai šviestuvai su rotango apvadu puikiai tiks skandinaviško ar “rustic” stiliaus interjere. Taip pat galite pabandyti paimprovizuoti ir lauko terasoje ar pavėsinėje. Mėgaujantis malonia vasariška šiluma vakare, tai bus jaukus apšvietimo šaltinis.

Picture

Picture

Picture

#05 JASSA Vėjo varpeliai

Klasikiniai vėjo varpeliai iš rotango skleidžia švelnų ir atpalaiduojantį garsą. Jeigu norite liūliuojančios melodijos namuose, pakabinkite arčiau lango, kad vėjas galėtų maloniai skambinti varpelių tūbelėmis.

Picture

#06 STOCKHOLM 2017 Lygaus audimo kilimas

Monochromiškos juodai baltos spalvos, lygaus audimo kilimas įneš žiupsnelį “Art Deco” stiliaus į bet kokį interjerą. Jis derės prie visko ir visur. Jeigu spalva atrodo per daug įnoringa, galite rinktis pilką ar gelsvą atspalvį.

Picture

#07 STOCKHOLM 2017 Krėslas

Mano smagiausias atradimas – krėslas su pagalvėlėmis, kuris nuostabiai tinka “lounge” zonai, kad ir kur ją norėtumėte sukurti. Patvarios kišeninės spyruoklės suteikia tinkamą atramą kūnui, todėl jame bus patogu sedėti su knyga ar žiūrint TV net ir ilgą laiką. Tai mano šio sezono favoritas!

Picture

Picture

Picture

#08 STOCKHOLM 2017 Grindinis šviestuvas

Minimalistinis, chromuotas šviestuvas įneš lakoniško metalo blizgesio į modernų interjerą. Jame įrengtas praktiškas šviesos ryškumo reguliatorius, kad bendrą patalpos apšvietimą būtų galima lengvai pakeisti romantišku dekoratyviniu.

Picture

Picture

#09 STOCKHOLM 2017 Spintelė
Unikalus ir išskirtinis spintelės dizainas gali tapti vienu iš kertinių jūsų namų interjero elementų. Charakteringas baldas tikrai atkreips į save dėmesį ir puikiai atstos eilinę nuobodžią komodą ar knygų lentyną.

Picture

Picture

Tikiuosi, kad mano rekomendacijos padės jums renkantis naujus pirkinius namams arba bent nukreips tinkama linkme. Jeigu ir jūs esate atradę unikalių perliukų IKEA parduotuvėje ar kitose baldų ir interjero salonuose, kviečiu pasidalinti komentaruose žemiau, nes tai gali būti įdomu ir naudinga visiems.

Tad ačiū, kad skaitote, ir iki greito susitikimo, nes kai kas didelio priešaky 🙂

Nuotraukos iš: www.ikea.lt ir asmeninio archyvo.

Palikite komentarą