Interjero tendencijų TOP 10

Interjero tendencijų TOP 10

Kaip ir drabužių madoje, taip ir interjero dizaine, kiekvieni metai atneša kažką naujo ir žavaus. Galbūt žodis “naujas” nėra visai tikslu, nes kaip žinia, tendencijų ratas sukasi ir tam tikru cikliškumu vieni ar kiti dalykai vis sugrįžta į mūsų namus.

Taigi, jeigu artimiausiu metu planuojate atnaujinti savo būstą ar įsikurti naujame, arba tiesiog įdomu kokios interjero dekoro mados vyraus šiais 2019 metais,

kviečiu peržvelgti tendencijų TOP 10.

Visgi primenu, kad tai yra tik gairės, kuriomis tikrai nebūtina vadovautis, jas galite interpretuoti taip kaip jums patinka arba atsirinkti tik tas, kurios atrodo labiausiai prie širdies.

#01 Lenktų formų baldai

Išraiškingi ir elegantiški lenktų formų minkštieji baldai: sofos, foteliai ar lovos galvūgaliai. Pastelinės jų spalvos ir švelnus velvetas įneš šiek tiek art deco stiliaus į namus. O subtilios metalinės jų kojelės suteiks erdvei lengvumo bei atsipalaidavimo jausmą. Dėl to jie puikiai įsitaisys tiek klasikiniame, tiek moderniame interjere.

Lenktų formų baldai
Foto: https://www.anthropologie.com/brands/bethan-gray-for-anthropologie

#02 Velvetas

Nors velveto banga atūžė jau praeitais metais, pasirodo, ji niekur trauktis neketina. Velvetinės sofos, foteliai, kėdės bei kiti baldai puikiai tinka norint erdvei suteikti švelnumo bei jaukumo. Juk įkritus į minkštą velvetinę sofą iš jo atsikelti taaaip sudėtinga.

Velvetas 2019 metų tendencija
Foto: https://www.urbanoutfitters.com

#03 Betonas vonioje

Betonas interjero apdailoje sutinkamas gan dažnai, bet dabar jam yra suteikta dar drąsesnė rolė vonioje. Betoninės kriauklės, stalviršiai ar dušai – iš betono galima pagaminti viską, ką tik norite. Nors pati medžiaga atrodo grubi ir niūri, ją “sušildžius” jaukiomis minkštomis detalėmis bei natūraliu medžiu, atsiskleidžia visai kitoks jos veidas. Taigi interjero tendencijų sekėjai tikrai išdrįs savo vonioje įsirenti betoninę kriauklę ar dušą, nes tai tikrai atrodo labai originaliai ir organiškai.

Betonas vonioje
Foto: www.pinterest.com

#04 Spalvota santechnika

Chromo spalvos praustuvo maišytuvai jau yra atgyvenę savo gyvenimą ir dabar į jų vietą vis labiau kesinasi spalvota santechnika. Žalvario spalvos ar matinės juodos – tai tampa subtiliu akcentu virtuvės ar vonios interjere.

Matinis čiaupas
Foto: https://www.wayfair.com/

#05 Šilti žemės tonai

Pilka spalvų paletė užleidžia vietą šiltiems žemiškų spalvų tonams. Smėliniai, gelsvi ir rusvi atspalviai šiek tiek primena 70-80-tųjų interjero madų sugrįžimą. Natūralumas ir gamta tampa vis didesniu įkvėpimo šaltiniu kuriant savo namus.

Žemiški tonai namuose
Foto: http://kristoferjohnsson.com/metro/

#06 Terrazzo

Apie terrazzo jau esu pasakojusi ir minėjusi jį kaip 2018 metų trend’ą. Visgi šiais metais jis dar labiau stiprina savo pozicijas ir vis labiau užima iki šiol topuose karaliavusio marmuro vietą. Taigi ši betoninė mozaika tikrai bus matoma ne tik kaip grindų dekoras, bet dominuos tiek ant sienų, tiek ant tekstilės, tiek ant įvairių interjero detalių.

Terazo Interjero tendencijos 2019
Foto: www.lonny.com

#07 Tamsios matinės virtuvės

Kažkada stipriai pamiltos ir ilgą laiką karaliavusios baltos virtuvės tampa vis tamsesnės ir matiškesnės. Vis mažiau lieka slidžių fasadų, jie tampa solidūs ir be blizgesio. Tamsios spalvos irgi įpareigoja – tarsi nebereikalingos tampa įvairios interjero detalės. Šiai zonai užtenka sodraus baldų fasadų atspalvio ir tuščių paviršių – tada atsiskleidžia visas virtuvės grožis.

Matinės virtuvės 2019
Foto: http://www.garciacumini.com/products/wall-waiter/ https://www.decoraid.com/blog/best-kitchen-renovation-trends-2019

#08 Pakabinamas dekoras

Macrame raštu pinti sienų papuošimai, plunksnuotos sapnų gaudyklės, virš galvų kabantys vazonai su augalais – viską ką galite pakabinti, kabinkite.

Macrame dekoras tendencijos 2019
Foto: https://modernmacrame.com

#09 Džiovinti augalai

Grįžtant prie žemiškų atspalvių namuose ir natūralumo, dekoras džiovintais augalais tampa dar vienu šių metų trend’u. Populiariausia į dideles vazas merkti džiovintą pampų žolę, kuri atrodo tikrai įspūdingai bei įneša mažą dalelę laukinės gamtos į mūsų namus. Daugiau apie ją buvau rašiusi čia.

Pampas žolė 4
https://entrancemakleri.se/hem-till-salu/objekt/740373/alla-bilder/

#10 Dieninės lovos (angl. daybeds)

Senokai matomos interjero žurnaluose, jos vis dažniau pradeda puikuotis namuose. Nors jos neturi labai aiškios paskirties, bet tai tarsi patogus lovos variantas trumpam poguliui dieną. Na, ar kažkas panašaus. Gan subtilus baldas, bet pasirodo, jo populiarumas nuo to tik auga.

Dieninė lova
https://www.adea.fi/products/couches/bon-daybed/

Taigi, kuria šių metų interjero tendencija seksite jūs?

Jeigu šis įrašas pasirodė įdomus, kviečiu spausti „Like“ mygtuką. O daugiau namų interjero idėjų galite sužinoti sekant mano Facebook ir Instagram profilius:)

Palikite komentarą