Džiovinti augalai interjere – nauja mada?

Džiovinti augalai interjere – nauja mada?

Turbūt visi pamename mūsų vaikystės ar močiučių namus, kuriuose prieškambariuose ar svetainėse visus metus vazose geltonuodavo džiovinti augalai: nendrės, švendrai, aguonos ir pan. Šie kadaise sudžiovinti namų dekoro elementai metai iš metų garbingai puikuodavosi ant balinių stalų ar senovinių sekcijų lentynų, tol kol per savo ilgą amžių prarasdavo

dalį grožio tiesiog sutrupėdami ar sulūždami.

Ir ką jūs manote? “Scrollinu” sau Instagram’e ir kas antroje interjero nuotraukoje matau stilingai besipuikuojančius “močiučių” laikų džiovintus augalus. Ir jie apsigyvenę tikrai ne “močiutiškuose” būstuose, o moderniose šiuolaikinėse  erdvėse. Taigi kaip ir drabužių madoje, taip ir interjere, visos tendencijos apsisuka ir grįžta atgal su dar didesne jėga. Ir štai – džiovinti augalai – vienas naujausių metų trend’ų!

Pampas žolė 7

Visgi šiuo metu populiariausia į vazas merkti ne visiems pažįstamas džiovintas aguonas ar švendrus, o taip vadinamą Pampų žolę ar kitaip Kortaderiją. Jų būna įvairiausių rūšių, dydžių bei spalvų. Ji puikiai auga ir Lietuvoje, bet žinoma, tik šiltuoju metų laiku.

Taigi kviečiu pasisemti įkvėpimo ir ateityje, jeigu turėsite galimybę, susidžiovinti bei papuošti savo namus, nes manau ši mada tikrai dar užsibus.

Pampas žolė 1

Pampas žolė 2

Pampas žolė 3

Pampas žolė 4

Pampas žolė 5

Pampas žolė 6

Pampas žolė 8

Tikiuosi šios idėjos bus Jums naudingos ir padės dekoruojant savo namus. Žinoma, šventės baigėsi, bet gyventi stilingai ir gražiai juk galima ištisus metus. Taigi to visiems ir linkiu – visada rasti laiko savo namams, nes geresnės vietos už juos pasaulyje tiesiog nėra!! Pritariat?:)

Su linkėjimais,
Jūratė

Nuotraukos iš www.pinterest.com

Palikite komentarą