Mano vėlyvieji savaitgalio pusryčiai MODERN RUSTIC stiliumi

Mano vėlyvieji savaitgalio pusryčiai MODERN RUSTIC stiliumi

Man savaitgalį lėti ir ilgi vėlyvieji pusryčiai yra tiesiog šventas reikalas. Didžiausias malonumas yra mėgautis lėta valgymo meditacija, kai nereikia niekur skubėti ir gali tiesiog „būti“. Tada tiek pusryčių paruošimui, tiek jų patiekimui, tiek pačiam pusryčiavimo procesui galiu negailėti laiko ir tuo džiaugtis kad ir pusę dienos.

Tad noriu pasidalinti įamžinta savo praeito savaitgalio

pusryčių akimirka ir su tavimi. Nors nieko įmantraus negaminau, meniu buvo tiesiog tradicinė kiaušinienė, vaisiai ir kava, stengiausi, kad jie būtų pateikti kitaip nei visada. Taigi galbūt šis įrašas taps įkvėpimu tavo sekančio savaitgalio pusryčiams taip pat?

Pusryciai 1

Mano valgomasis yra virtuvėje, kurioje vyrauja šviesus ir modernus interjero stilius, tad nusprendžiau savo pusryčių nuotaiką šiek tiek pagyvinti sodresniais atspalviais. Šiam reikalui patiesiau prislopintos pilkai melsvos spalvos skalbto lino staltiesę, kuri su savo nelygia tekstūra įnešė šiek tiek minkštumo į gan griežtų, tiesių linijų virtuvės zoną. Panašių staltiesių gali rasti čia. Taip pat stalo dekorui pasitelkiau nuostabiuosius pavasarinius žiedus – bijūnus. Jų švelni balsva spalva dar labiau išryškėjo tamsios staltiesės fone.

Pusryciai 5

Šį valgomojo erdvės dekorą galėčiau pavadinti „Modern Rustic“, kuris reiškia modernumo ir natūralumo bei grubumo darną. Būtent nelygios tekstūros, subtiliai pablukusios spalvos linas įnešė „rustic“ nuotaikos į skandinaviško stiliaus, blizgančių paviršių modernią virtuvę.

Pusryciai 3

Šiek tiek papildomo charakterio pridavė ir virš stalo kabantis varinės spalvos šviestuvas, kurį esu pirkusi iš IKEA. Tai nedidelė industrinės stilistikos užuomina, kuri yra tarsi atsvara „minkštajai“ stalo puošybai.

Pusryciai 2

Taigi ant tokio nekasdieniško stalo ir kava, ir kiaušinienė tikrai atrodo šimtą kartų skanesnė:)

O kaip pusryčiauji tu? Gal turi savo, kitokias tradicijas? Būtų labai įdomu jas išgirsti, tad kviečiu pasidalinti su visais komentaruose arba mano Facebook profilyje.

Palikite komentarą