Nuostabus stilių miksas interjero dizainerės namuose

Nuostabus stilių miksas interjero dizainerės namuose

Man nuolat tenka matyti daug įvairių interjerų. Vieni nesukelia visiškai jokių emocijų, kiti palieka didesnį įspūdį, o treti pakeri savo žavumu. Šį kartą noriu pasidalinti švedų interjero dizainerės Amelijos Widell namais, kurie spinduliuoja skandinaviškam interjerui nebūdingu ryškumu ir eklektišku stiliumi. Iš pirmo žvilgsnio, šie namai atrodo kaip tipinis švediškas būstas:

su dideliais langais, medinėmis grindimis ir aukštomis lubomis. Bet pasižvalgius giliau, galima pastebėti skandinavams nebūdingas sodrias sienų spalvas, neįprastų formų detales ir dinamišką energiją skleidžiančius baldų siluetus. Kai kas yra atkeliavę iš IKEA, kažkas iš sendaikčių turgaus, dalis detalių parsivežtos iš svečių šalių, o kita dalis sukurta net pačios namų šeimininkės.

Kas labiausiai žavi šiuose namuose, tai gebėjimas suderinti, atrodo, sunkiai derančius stilius, formas ir spalvas. Toks šarmingas šiuolaikiškumo ir vintažo miksas priverčia kiekvieną namų kertelę ištyrinėti kuo atidžiau ir bandyti perprasti šių namų bei jų gyventojos charakterį. Moteriškas individualumas ir detalių gausa išduoda, kad čia gyvena kūrybinga ir subtilią romantiką mėgstanti dama. Tai yra visiška priešingybė viengungiškam vyriškam būstui.

Kurdama savos namus, jų šeimininkė įkvėpimo ieškojo niujorkietiškos, paryžietiškos ir marokietiškos gyvensenos stilistikoje. Ir visa tai subtiliai sukombinavo į skandinaviško tipo būstą Švedijoje.

Ko labiausiai galima pavydėti šiems namams, tai ne tik ryškių, puikiai suderintų atspalvių, bet ir nuostabios natūralios šviesos, kuri dar labiau pagyvina ir atskleidžia šių namų eleganciją.

Nuotraukos iš: http://www.gravityhomeblog.com

Vienas komentaras “Nuostabus stilių miksas interjero dizainerės namuose

  1. Daiva
    gegužės 2, 2017

    Labai grazu!

    reply

Palikite komentarą