Erdvus šviesiai baltas industrinis interjeras

Erdvus šviesiai baltas industrinis interjeras

Šviesiai baltas erdvus interjeras visada patraukia akį savo lengvumu. Jis nevaržo ir neriboja mūsų minčių bei yra puiki terpė kasdieniniam įkvėpimui ir kūrybai. Emocinė laisvė namuose yra vienas trokštamiausių dalykų, nes padeda atsiriboti nuo išorinio pasaulio, atsipalaiduoti ir leidžia pasidžiaugti namų ramybe. Tokią svajonių erdvę noriu jums pristatyti šiame įraše.

Tai nuostabiai šviesus industrinio stiliaus būstas esantis Barselonoje.

Picture

Industriniam stiliui dažniausiai yra būdingas metalo spindesys ir tamsių atspalvių paviršiai. Šiame būste priešingai – vyrauja natūrali dienos šviesa ir daug baltos spalvos. Ji dominuoja tiek apartamentų vidaus apdailoje, tiek balduose, tiek interjero detalėse.

Picture

Šiame bute vyraujantis industrinio interjero dizainas nėra organiškas ir savyje talpina dar keleta skirtingų stilių: skandinaviško, modernizmo bei vintažo. Visa tai, įnešant gaivios žalumos, gražiai susilieja į tikras šiuolaikines industrines miesto džiungles. Taigi šie namai turi įtaigų ir skoningai išreikštą savo individualų charakterį.

Picture

Šių namų didingą įspūdį kuria erdvios patalpos, kurias emociškai sušildo keletas sodresnio atspalvio paviršių bei medžio dekoro elementai. Interjere industrinę nuotaiką sustiprina aukštos tamsios metalinės baro kėdės. Panašių galima rasti ir Lietuvoje, tarkime The Chairs. Valgomajame mediniam “rustic” stalui kontrastą suteikia baltos, modernaus vintažo kėdės. Tokias gamina HAY. Beje, šį danų prekės ženklą tikrai galiu rekomenduoti, nes pati kaip tik dabar laukiu atvykstančių panašių užsakytų valgomojo kėdžių. Aš užsisakiau iš Skandinaviškų interjerų, kurie yra HAY prekės ženklo atstovai mūsų šalyje.

Picture

Taip pat šiame interjere man labai patiko įspūdinga ir originali medžiaginė lempa. Labai panašių galima rasti AY ILLUMINATE. Medžiaga gal ir nėra labai praktiškas lempos gaubtas, bet jeigu šviestuvas kabinamas ne virtuvėje, o kitoje patalpoje, jis įneša daug natūralaus jaukumo. Žinoma to prideda ir visur žaliuojantys augalai bei industrinio stiliaus didybę švelninantys tekstilės elementai.

Picture

Picture

Na ir pabaigai, ekstravagantiškai prabangus miegamojo kambario sprendimas su integruota vonia jame. Jis yra itin originalus, bet aš asmeniškai bendrą miegamojo ir vonios patalpą vertinu gan skeptiškai dėl privatumo stokos ir vonios skleidžiamos drėgmės. O kokia būtų jūsų nuomonė dėl šio du viename sprendimo? 🙂

Daugiau interjero idėjų ir įkvėpimo galite rasti NAMŲ IDĖJOS Facebook ir Instagram paskyrose, tad kviečiu prisijungti!

Straipsnio nuotraukos iš: http://nuevo-estilo.micasarevista.com/casas-lujo/casa-reformada-barcelona

Vienas komentaras “Erdvus šviesiai baltas industrinis interjeras

  1. Visaginietis
    25 sausio, 2018

    Labai idomu viskas issiaiskinto. Aciu 😉

    reply

Palikite komentarą