Stilingos dekoro detalės ir naudingi interjero patarimai tavo pakylėtai kasdienybei!

Grožio ir estetikos suvokimas, domėjimasis interjero subtilybėmis leido susikurti savo svajonių namus ir padėti tai padaryti kitiems. Dėl to kilo mintis pradėti rašyti, apie namus, jų stilių ir dekoravimą, o trumpai tariant – kaip galima gyventi jaukiau. Tuo pačiu siekiant sulaužyti ir įsišaknijusį stereotipą, kad norint gyventi gražiai, reikia brangių daiktų ir didelės sąskaitos banke. Anaiptol, tam dažniausiai užtenka trupučio fantazijos, pastangų ir noro.

Laikui bėgant mano pomėgis rašyti peraugo į interjero detalių e-parduotuvę HOMY Ideas, nes kurti, atrinkti ir rekomenduoti estetiškus bei stilingus pirkinius namams yra vienas didžiausių malonumų. Šį pavadinimą pasirinkau neatsitiktinai, o siekdama e-parduotuvės ir blogo lankytojams perteikti kuo įdomesnes “namines” interjero idėjas, kurios padėtų kūrybingai papuošti savo gyvenamąją erdvę. Taip, kad kiekviena diena namuose taptų ypatinga ir pakylėta!

HOMY Ideas e-parduotuvėje nerasi šimtus kategorijų pilnų gausaus prekių pasirinkimo. Mano tikslas yra atrinkti tiktai tai, kad yra estetiškiausia, kokybiškiausia ir prieinamiausia. Taigi specialiai Tau parenku tai, ką naudoju ir mielai rekomenduoju pati. Tau nereikės valandų valandas naršyti po galybes puslapių, ieškant pačio pačiausio grožio namams, o užtruksi tik keleta minučių pasirinkdama/-as iš tik geriausių variantų;)

Linkėjimai,
Jūratė
HOMY Ideas

SUSISIEKIME:
 


HOMY Ideas spaudoje: